Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyón alacsony vagyók,És nagyón kellemetlenűl érzem magam emiatt,A lány barátaim,és a fiú barátaim is magasabbak mindt én,Amikor belenézek a tűkörbe egy bohócnak érzem magam.Az életem ugy érzem teljesen tökre van menve emiatt,Sokszór tettek már nagyón róssz megjegyzést,a méretemre a barátaim,az ismerőseim,És a lány barátaim is.) A hétköznapókban inkább bent űlök egyedűl.(még a tűkörbe sem merek belenézni),(van egy barátom aki túd szerezni növekedési hormónt,de nagyón drága,És tudom hogy nagyón róssz mellékhatásai vannak.de nekem elég róssz mellékhatás az is,sőt bórzasztó,hogy egy törpének érzem magam.Hűlyeségnek hangzik,de reménytelen lett az életem.és nem túdom mit tegyek!
2019. febr. 24. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:
* 16 éves fiú vagyok 162-cm) anyám 164-165-cm,apám 167-170 körűl!
2019. febr. 24. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Növekedési hormontól se fogsz magasabbra nőni, csak mellékhatásai lesznek, akár halálosak is, pláne ha illegálisan szerzed be, az se biztos, hogy nem cián lesz a fiolában



Ami használhat az a sport:

A te esetedben súlyzós edzést, pilatest és jógát illetve pluszban még úszást javasolnék, de beszéld meg a házidokiddal!


És könyörgöm, tanulj meg magyarul!

2019. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán nyugtadtál meg.De ez van!

A növekedési hormón az legális.

És Magyar vagyók.

2019. febr. 24. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
A sulyzós edzés mellett gondolóm,Tömegnövelés is kellene.
2019. febr. 24. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, a növekedési hormon a haverod által szetezve a feketepiacról, minden csak nem legális.


Ha magyar vagy, akkor pláne szégyen, ahogy írsz...

2019. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát szégyen ha nem de ez van. A barátom azt mondta hogy nem fekete piacrol van,hanem neten.
2019. febr. 24. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
De, a fekete piacról van, legálisan gyógyszert csak gyógyszertár árulhat ill. bizonyos szereket engedélyezett drogériák.
2019. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!