Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszpumpával el lehet erni...

Kakadu5 kérdése:

Péniszpumpával el lehet erni hogy a penisz vastagabb legyen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,annak egészen más a szerepe .
2019. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
36F vagyok, másfél éve használok péniszpumpát. A baj az, hogy tényleg rá lehet kattanni, én is rákattantam. Ennek az oka az, hogy a keletkező feszültség kellemes bizsergető érzés, mégis a péniszpumpa nem önkielégítésre való. Erre nem alkalmas. Ez a bizsergető érzés lényegében egy kis fájdalom, pont annyi, amennyi felizgult állapotban furcsán kellemes. Hűha, végülis enyhe szadómazó. Ha sokfajta játékszer van otthon, akkor egynek akár jó is lehet. Ha így használja vki (egyszer-egyszer) , kb 15-20 perc használat után a pénisz átmenetileg kissé megvastagszik (kerülete +1-2 cm-el nő) . Azért, mert a hámszövet alá némi víz kerül. Ha pár percenként leveszed és izgatod, akkor a pénisz törzsébe is több vér kerül. Itt a lényeg. Fel lehet pumpálni úgy, hogy külsőleg merev pénisznek tűnik, a hengert levéve viszont látszik hogy ez nem így van, és ez így nem jó! Az az ideális, ha folyamatosan merev állapotban tartod, és úgy pumpálod, különben csak víz jut bele, ami később pikkpakk felszivódik. Az "alap merev állapot" - hoz képest történő ideiglenes vastagodás 15-20 percnyi pumpálás után nekem kb két óráig kitart, addigra áll vissza merev alapállapotra. De másfél évnyi használat során maga a merev alapállapotom is nőtt egy kicsit. Veszélyek : Tényleg nem szabad túlzásokba esni, ha időhosszban túlpumpálod a szövetközi pangó víz begyulladhat, sárgás lesz a bőr felszíne, nekem volt ilyen, de nem lett baj. Ha szívóhatásban túlpumpálod, akkor meg a bőrön keresztül kiszivódik a vér, és piros vérpontocskák százai lehetnek a bőrön, és érintésre is kissé fájdalmas lesz a bőr felszíne, amúgy ez is ideiglenes, és nem vészes. Túlpumpálás esetén kb fél óráig érzéketlenebbé válik a hímtag, ilyenkor is lehet tolni a szexet korai elsülés nélkül, de az orgazmus is valamivel enyhébb. Másfél év nagyon-nagyon gyakori használat után megcáfolnám azt, hogy roncsolódna a barlangos test szövete, és azt hogy egyéb merevedési problémákat okozna. Ez hülyeség, tapasztalatból mondom, pedig a fokozatosság mellett elég intenzíven tolom. Másfél éve majd mindennap használom, és nálam működik. Amelyik nap épp nem használom a pumpát, akkor is tökéletesen működik a péniszem. Azért nem roncsolódik, mert a pénisz szövete nagyon rugalmas. Mégis! el tudom képzelni hogy valaki tönkre tudja tenni a farkát, de ehhez durván eszetlenül kéne pumpálnia. Visszatérve: Szóval kicsit hosszabb lett, kicsit vastagabb. Hozzá kell tennem, hogy közben tornáztatom is a péniszemet, max merev állapotában feszítem minden irányba, hogy a befogó izmok nyúljanak. Amikor elkezdtem a péniszem alapállapotú merev KERÜLETE 13,5 cm volt, mostmár pumpálás előtt mérve másfél évnyi használat után 15 cm a merev alapállapotú kerülete (makk alsó peremén mérve), és az ideiglenes vastagodással elérem a 16 cm-t, ez már majdnem a dove hónaljdezodor kerülete. A hossza pedig 15,2 helyett 16,2 lett. A pumpán is van centi, ott 18,2 - t mértem legtöbbet, de amint leveszem a hengert, visszamegy 16,2-re. Mindig medencecsonttól mérem jobb oldalt. A méret pumpálástól függetlenül amúgy a beáramló és a barlangos testbe bent rekedő vértől eleve kis mértékű eltérések lehetnek, ahogy a makk kerülete is az izgalmi szinttől pár milliméteres különbség lehet. De miért vastagodott és nőtt egy kicsit? Az történik, hogy a barlangos test egy szivacs, amiben ha nincs vér, összeesik. Ezek amolyan rugalmas "buborékok" . Amik a vértől megtelnek és így lesz a merevedés, tehát nem izom. Ettől a másfél éves tortúrától az történt hogy ezek a buborékok kissé megnyúltak, buborékonként századmilimétereket szerintem. Kb kéthetente kamagrával segítettem azon, hogy nagyobb legyen a vérbőség, így a külsőlegesen használt szívófeszültség mellett belsőleg is feszítette a vérbőség a péniszemet. Ilyenkor van az, hogy a makk tükörfényesre kifeszül. Amúgy önmagában a kamagrától is átmenetileg pár milliméterrel hosszabb, vastagabb és keményebb lesz. De így a kettővel együtt jó kúra. Pénisz szorító gyűrűt is rendszeresen használok. A bent rekedt vért méginkább bent tartja,igy a kemény pénisz még keményebb lesz, végülis túlfeszültségben tartja a péniszt pumpa levétel után is. Nagyon olcsó és jó megoldás, bárkinek ajánlom így önmagában is, annyi figyelmeztetéssel, hogy a bent rekedt vér elzáródik a normál vérkeringésből, amitől egy idő után kihül a pénisz, véralvadás, rögképződés veszélye miatt a nagyon szoros gyűrű huzamosabb (>10 perc) használata már veszélyes lehet. Lankadt állapot a pumpálás hatásával összefüggésben : ez a leglátványosabb eredmény és a legértelmetlenebb. A lankadt állapot alapból függ a hőmérséklettől meg mindentől is, ennek a feature-nek esetleg akkor van értelme, ha strandon a többi férfi előtt meztelen tusolsz az öltözőben és kínos hogy össze van zsugorodva a micsodád. Hát ez tényleg megváltozott nálam. A kb 400 pumpálástól kvázi kinyúlt a bőr a péniszemen, és a barlangos test szivacsszerkezete sem zsugorodik már vissza teljesen. Ezt ugyan nem mértem, a lankadt állapotom kb majd duplája lett - ránézésre. Gyakorlatilag vérfaszból húsfaszt csináltam magamnak, (kis túlzással) . Aki el van hizva, !optikailag úgy tudja növelni, ha lefogy, mert akkor a pénisz fölött lévő zsír eltűnik, így optikailag a pumpálás helyett vagy mellett jobb eredményt tud elérni. Sokmindenki jön azzal, hogy önértékelési probléma meg efféle. Én azt hiszem átlagos méretű vagyok és ezzel az egész procedúrával is átlagos méretű maradok. Viszont egyszerűen szeretem hogy vastagabb vagyok, vastagabb lettem. A párom is szereti, legalábbis punciban, viszont bekapni egyre nehezebb, üközesig kinyitott szájjal éppen éppen befér, de már karcol. Szóval ez is mérlegelendő körülmény lehet neked. És ha már önértékelési probléma lenne ez is, akkor pl senki se edzen. Semelyik nő se sminkeljen, ne tetszelegjen szebbnek - se másnak se kamerának, mint amilyen. Hogy megéri-e? Nem tudom, valszeg nem. 400 pumpálás 1 centi plusz hosszúságért és 1,5 centi plusz kerületért, másfél év alatt. Ki ki döntse el. Mindenhol ezekről a pumpákról azt írják a saját marketingszövegek, hogy +3 meg +6 centi méretnövekedés elérhető egy hét alatt, na ez hülyeség, hacsaknem a lankadt állapotot nézzük akkor még igaz is lehet másfél év után. Ezek az én tapasztalataim, ha vki nem hiszi el, megkérdőjelezi, előre jegyzem meg : leszarom. 🙂
2020. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!