Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem alacsony a tesztoszt...

Szerintem alacsony a tesztoszteron szintem, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Utobbi par honapba nagyon nehezen all fel. Izgato a baratnom de egyszeruen nehezen all fel, ha felall akkor egy aktus utana kell vaagy 1 nap hogy ujra mukodo kepes legyen. Regelente vannak vannak merevedeseim. Faradt vagy mostanaba, pedig nem alszok keveset. Enyhen szorongok is nem erzem jol magam. Par kilot fel is szedtem magamra. Arrs gondoltam hogy talan alacsony tesztoszteron szintem. Vagybszerintetek mi okozhatja?Erdeklodni szeretnek hogy kihez tudok fordulni ezzel kapcsolatba? Urulogushoz?

2019. febr. 24. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az öndiagnózis a megoldás, hanem az, hogy elmész az orvoshoz és elmondod a panaszaidat. Ő elvégzi a megfelelő vizsgálatokat és jó eséllyel kiderül, hogy mi a bajod.
2019. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak neked van ilyen gondod.Ami nem megy ,nem kell erőltetni. 1 szer nem ment,aztán itt az aggódás,menni fog e legközelebb.A teljesitési kényszer inkább gátol,mint előre visz .Nem kell tervezni a szexet,majd a véletlen lehetőség hozza sikert meg.Ahogy siker élméned lesz,minden megoldódik.

Nem mindenki tud egymás után gyorsan "3-4" ledobni,csak a

száj hősök .

A reggeli merevedés is azt jelzi,jó bent a vér áramlás .

Többet a doki sem tudna mondani .

Legyen 1 de az jó legyen .

KIcsit lelkileg ezért magad alatt vagy.

2019. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!