Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért húzódik össze a péniszem...

Miért húzódik össze a péniszem és a herezacskóm ilyen helyzetekben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy ideje feltűnt, hogy nagy dolog után, vizeletet kell ürítenem, de van, hogy a nagy dolog (fájdalmasan távozik, hasmenés szerű) és utaná egy pár óráig a végbélnél kicsit kellemetlen érzésem van, de ami mégfurcsàbb, hogy összehúzódik a péniszem és a herezacskóm annyira, mint amennyire nagyon hideg vízben szokott és még a hideg is ráz( + a lábfejem is fàzik).... aztán azon kapom magam, hogy 15-30 percenként kell vizeletet ürítenem, de sürgetően. Amikor vizelek átlátszó a vizelet és sok távozik viszonylag gyorsan vagy épp ellenkezőleg, gyenge a vizeletsugár és nincs utána megkönnyebbülés érzésem, hanem érzem, hogy megint kell majd nemsokára.Nagyon kellemetlen főleg, ha nem otthon vagyok.

Ilyenkor másfél-két óra után érzem, hogy felmelegedik a testem és ellazulnak a korábban említett szervek és vissza áll a rend.(megszűnik a vizelési inger és a hidegrázás is)


Nem tudom, hogy ismerős-e valakinek a szituáció. Prosztatára gondoltam, de általában tök random jön elő....

Volt prosztatagyulladásom, de az nem ilyen volt.

Esetleg arra tudok gondolni, hogy a székelés miatt a prosztata “megnagyobbodik” mivel viszonylag kellemetlen a székelés... és amíg az meg nem nyugszik amiatt van... csak nagyon kellemetlen, mert sokszor fordul elő és az iskolai órákat/előadásokat se tudom végig ülni.

Óra előtt muszáj el mennem, mert ha nem akkor jön rán és ha rágörcsölök mégrosszabb.


Tehát a lényeg, hogy miért van ez és mit lehetne ellene tenni? Egy sima kicsit kellemetlenebb székelés miatt nem kellene összehúzódnia a péniszemnem és a herezacskómnak + után 2 órán át 15-30 percenként vizelni....


Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, próbáltam mindent leírni. Már egy ideje figyelgetem és orvosnál is voltam már.


Előre is köszönöm a válaszokat!



#pénisz #vizelési inger #herezacskó #Összéhúzódás #Összezsugorodás
2019. febr. 25. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? Urológusnál voltál? Megnézte a prosztatádat? Én arra gyanakodnék...
2019. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Prosztata gyulladas volt, de elmult.

Nekem az egyetlen realis magyarazat a psziches dolgokon kivul ,hogy szeklet urites a kelletenel jobban megterheli azt a teruletet es emiatt kicsit megnagyobbodik a prosztata es azert van... es amikor megnyugszik akkor vissza all a rendes kerekvagasba.

De a penisz es herezacsko osszehuzodas akkor is fura

2019. febr. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!