Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A tegnapi nap folyamán miközbe...

A tegnapi nap folyamán miközben a szitáromat húroztam véletlenül meg vágtam a péniszemet, valakivel történt már hasonló? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogyan sikerült összehozni?
2019. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Most akkor a péniszedet húroztad, vagy a szitárodat? Flexelni, hegeszteni is meztelenül szoktál?

Amúgy a válasz a kérdésedre, battyogj el a legközelebbi dokihoz. Az a tuti megoldás.

2019. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy csináltad? Pucéran, a kukacoddal játszol azon a szerencsétlen gitáron?
2019. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nap mint nap járunk így mi férfiak. A szitárt naponta kell húrozni, miközben a péniszünk szabadon van. Szerintem a világegyetemben is egyedüli vagy aki így járt. És ezt azért nem kellene világra kürtölni! (szitározni)
2019. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Se péniszem, se szitárom, segíteni nem tudok, de b+, hétfői napot így még nem dobott fel senki. xD
2019. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap doboltam, és véletlenül felcsúszott a seggembe a dobverő! Na, ilyen a kérdésed. Menj el orvoshoz, ők is hadd nevessenek!
2019. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!