Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális a péniszemen?

Ez normális a péniszemen?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok...igy általában annyi a gondom hogy ugye a fitymámat nem nagyon tudtam hátrahuzni...mostanában ezen vagyok hogy valahogy mégis menjen...És ma igy vizsgálgattam a dolgot....és ma igy hátrahuzás után a fitymám peremén észrevettem egy ilyen kis pattanás szerűséget..ilyen kicsit lilás szine van...nem viszket nem fáj...soha nem észleltem semmiféle problámat...Azt szeretném kerdezni hogy ez normális e? Esetleg valamiféle duzzanat pattanás? Vagy akár orvoshoz kellene fordulni vele?

2019. febr. 25. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz,fitymaszűkület is lehet.
2019. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fitymán fordyce folt(pötty)szokott lenni,de azok kis,fehér pattanáshoz hasonló mirigyek.Keressél rá,vannak képek róluk.



Urológushoz elmehetnél biztonság kedvéért(beutaló nem kell,mehet már egyedül)

2019. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!