Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlt héten volt rövid fitymafé...

Múlt héten volt rövid fitymaféket korrigáló műtétem. Normális, ha ezt követően nagyon be van dagadva?

Figyelt kérdés
Nem tudom a gyulladás tüneteit, de nem gennyes a seb, nem is fáj, csak iszonyat be van dagadva a fityma és egyfajta égő / viszkető érzést okoz. Az orvosom sajnos csütörtökig nem lesz elérhető, de a műtét után kamillás kenegetést ajánlott, azt meg is tettem. Ez még általános, tehát el fog múlni, tudok tenni ellene valamit, vagy kezdjek aggódni?

2019. febr. 25. 15:01
 1/1 anonim válasza:
Gondolom nem aktuális már, de azért válaszolok :D Szóval normális a duzzanat, nekem kb 3 hétig be volt dagadva. Kaptam rá kenőcsöt, meg kamillába kellett lógatnom napi háromszor és elmúlt.
2019. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!