Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez veszélyes lehet?

Ez veszélyes lehet?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen furcsa pöttyök a nemiszervemen és nagyon aggaszt nem tudom mit kezdjek vele... A szüleimnek nem szóltam még ...

Csak saját felelősségre..

[link]



2019. febr. 26. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Láttam már ilyeneket itt valahol! Csak már nem emlékszem, hogy mi volt! Nem fertőző. Faggyú, vagy valamilyen jóindulatú kinövés. Ha van egy kis időd, nézd át az ide vonatkozó kérdéseket és válaszokat, hátha megtalálod! Valaki csatolt is egy hivatkozást, ahol egy csomó ilyen kép volt, tehát könnyen diagnosztizálható. Csak én már elfelejtettem, hogy mi volt pontosan...

Ha idegesít, mutasd meg bőrgyógyásznak.

2019. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj. A férfiak 80%-nak van ilyen, valakinek több valakinek kevesebb, valakinek kisebb valakinek nagyobbak. Jó indulatú. PPP - pearly penile papules-nek nevezik (Keress rá nyugodtan. :) ). Ezek mirigyek a makk peremén. Maximum esztétikai gondot okoz. Eltávolítani csak lézeres úton lehet, de igazából felesleges és a TB sem fogja támogatni, mivel csak esztétikai kezelés lenne.
2019. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!