Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy kicsit megütöm a herém és daganat alakul ki?

Figyelt kérdés

Két urológusnál is voltam, mindkettő azt mondta semmi komoly bajom nincs.

Az első ultrahangos vizsgálatot csinált és azt mondta mellékhere gyulladás. Irt fel antibiotikumot, beszedtem, vártam és nem mult el. Elmentem egy másik magánrendelőbe. Ott alaposabban megvizsgáltak. Sokkal hosszab ideig ultrahangoztak, illetve vizeletvizsgálatot is csináltak.

Ott azt mondták, hogy látszik egy kis folyadék, hegesedés, de nyugodjak meg mert semmi komoly.

Már eltelt egy hónap és vannak napok amikor szinte alig érzem és van amikor visszajön. A jobb herém alján érzek néha egy kis dudort amit ha megnyomok fáj.



2019. febr. 26. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A herék annál sokkal jobban le vannak védve ,hogy kisebb ütésektől károsodni tudjanak .
2019. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de hol marad a sztoriból az ütés? Mellékhere gyulladásról írsz és egy kis dudorról.

Amúgy férfiaknak ajánlott a here rendszeres önvizsgálata, mert ha tapintható képletet találnak benne (a mellekherén és a funiculuson kívül), akkor azzal urológushoz kell fordulni. Mert lehet, hogy teljesen ártalmatlan, de ha mégis heredaganat, akkor nagyon jól kezelhető a korai stádiumban. Később már egyre kevésbé. Szóval szerintem érdemes visszamenni az urológiára.

2019. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Létezik, hogy két orvos se vette volna észre?

Tapintás, ultrahang meg vizelet vizsgálat alapján.

2019. febr. 27. 13:29
 4/7 A kérdező kommentje:

Teniszezés közben eltalált a labda.

A labda lassan szállt, csak rossz helyen találhatott el, mert erő nem volt az ütésben. Játszottam is tovább, csak egy 15 perc mulva kezdett fájni az alhasam.

2019. febr. 27. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb ütések sem okoznak gondot .
2019. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem. Csak idegesítő, hogy néha visszatér a fájdalom.
2019. febr. 27. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már akkor is megvolt a dudor, amikor vizsgáltak, akkor majdnem tutira kizárt, hogy daganat. Ha a vizsgálatok után jött elő, akkor menj vissza, nézzék meg, lehet, hogy teljesen ártalmatlan.
2019. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!