Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendbe fogok még jönni valaha?

Rendbe fogok még jönni valaha?

Figyelt kérdés

Prosztatagyulladásom van, ami mind a merevedést, mind minden mást kellemetlenné tesz. Ezenkívül általánosan rossz a közérzetem, depresszióra hajlamos és nagyon szorongó vagyok. És sosem voltam sikeres a csajoknál. Azt veszem észre, hogy egy ideje már mintegy önvédelemből nem izgulok fel a csajokra, mert úgy érzem, csak kínzom vele magam, egyszerűen belém ivódott az a reflex, hogy úgyse teljesül be a vágy, úgyhogy jobb nem is gondolni rá. Mostanában azt veszem észre, hogy már fel se izgulok. Nem kezdek el fantáziálni, mintha önvédelemből kikapcsolt volna a libidóm. 26 éves vagyok. Tudom, hogy ennek rohadtul nem kéne így lennie, de egyszerűen úgy érzem, mintha egy üvegfalnak rohannék neki újra és újra, egyszerűen belefáradtam, belefásultam az egészbe.


De ez azt is jelenti, hogy már soha nem is lesz a régi a libidóm? Ha most találnék egy partnert, akkor visszaállna? Vagy idő kéne neki? Vagy hogy működik ez? Mert amikor már egyszer végre-valahára szexelhettem, akkor is azt éreztem, hogy nem az igazi. Mintha addig várakoztam volna, hogy addigra már valami elromlott volna.


2019. febr. 27. 00:27
 1/1 anonim válasza:
Rendbe fogsz jonni! Ne add fel! A megfelelo partnerrel menni fog!
2019. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!