Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszkiegyenesítő műtétet...

Péniszkiegyenesítő műtétet hol érdemes elvégeztetni?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam műtve Szegeden, de oda nem akarok visszamenni, mert elképesztő ami ott van. Sajnos az eredmény rosszabb lett mint volt. Kevés orvosra eszméletlen sok beteg van ott. Gondolkodok privátklinikán is. Esetleg van valakinek tapasztalata ilyen műtét terén? Kit tudnátok ajánlani? Privátklinikán mennyibe fájna? Sajnos emiatt a probléma miatt még soha nem volt szexuális életem, pedig már 27 éves vagyok. Szellemileg már teljesen kész vagyok, tehát minél hamarabb szeretném rendbe hozni a dolgot. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 27. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira görbe hogy nem tudod használni vagy csak te képzeled úgy hogy nem jó?
2019. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány fokban görbül?Tudom,hogy nem ez a kérdés,de azért ha egy kicsit görbe,attól lehet vele szexelni.Nem lehet,hogy csak te túlzod el?

Volt itt korábban egy srác,akinek megmondta az orvos,hogy teljesen egyenes a pénisze,de ő folyamatosan csak erősködött.

2019. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Felejtsed el mert addig vagdossák,hogy rosszabb lesz ,mint eredetiben.Úgy látszik nagyon keveset olvastál a műtétek kimeneteléről.A kockázatot te vállalod ,nem a doki.A doki csak a pénzt rakja el .
2019. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Körülbelül az első, csak ballra. Mivel már volt műtve mindenképpen meg akarom újra, mert rosszabb lett egy picit. Tulajdonképpen eddig se volt nemi életem miatta, ha nem csináltatom meg akkor továbbra se lesz. Sajnos az a baj, hogy nem egy szépséghiba van a testemen, hanem nagyon sok és emiatt nem megy a dolog. Ha csak ez az egy problémám lett volna, akkor valószínűleg túllépek valahogy a dolgon, de mivel halmozott a dolog nem megy.

2019. febr. 27. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most írod hogy meglett műtve és rosszabb lett.

Mit csinálsz ha ezek után még rosszabb lesz?

2019. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!