Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia visszafordítható?

Gynecomastia visszafordítható?

Figyelt kérdés
Már kialakult. Fogytam kb 25 kilót, már látszik négy kocka a hasamon, de még mindig ott van és ha megfogom érzem is, hogy nem zsír. Viszont mintha kicsit kevesebb lenne mint mondjuk egy éve. Lehetséges, hogy az életmódváltással együtt ha a hormonok aránya is javul akkor eltűnik? Vagy ha már ott van legfeljebb nem nő tovább de visszahúzódni nem tud? Igazából még csúnyább így lefogyva, de mintha picit kevesebb csomót éreznék. 25F
2019. márc. 1. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretném a műtétet ha nem muszáj. Sportolok rendszeresen és nem szeretnék kihagyni . Esetleg valahogy ha a hormonok szintje megváltozna lehetséges lenne, hogy eltűnjön?
2019. márc. 1. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos hogy az .Nem rég olvastam ,hogy sok fiú ennek tulajdonitja hogy nem 1 divat modell teste van .

Ettől még te semmivel sem vagy kevesebb .

2019. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az, illenek a tünetek és mint fentebb is írtam már kockásodik a hasam, tehát nem vagyok dagadt.
2019. márc. 2. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon sok férfinak van gynoja, csak van akinek nem olyan vészes, és esetleg ha nagyon befogy még el is tudja takarni. De erről senki se beszél, azért nem tudsz róla sokat :D


Menj el egy orvoshoz hogy ő mit gondol, de általában ha fogyás után zsíros a mell az gyno, mivel a mellről gyorsan lemegy a zsír és csak a hason szokott maradni a legvégére.

2019. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!