Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy nemi betegség szűrővizsgál...

Egy nemi betegség szűrővizsgálaton pontosan miken esik át az ember, milyen vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
Még nem voltam soha, de még szűz vagyok.

2019. márc. 3. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor megis hogy vagy nemi beteg illetve honnan tudod? Es persze a nemed sem mindegy. Verbol is megtudjak nezni illetve noknel kenetet vesznek. Ferfiaknal nemtudom hogyan szerintem ott is van valamifele mintavetel
2019. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor miert mennél?? Kenetet vesznek.vervetel.vhol a torokból is vesznek kenetet.
2019. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak pusztan elmeleti uton erdekelt. Van baratnom es elkezdjuk hamarosan a szexualis egyuttletet is, kesobbiekben biztos szeretnek menni majd. Biztonsag az elso...
2019. márc. 4. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha van "barátod" és ilyenen kell gondolkodnod keressél másik "barátot"!!!!!
2019. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!