Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom orvoshoz megy, mi a baja?

Párom orvoshoz megy, mi a baja?

Figyelt kérdés

Párom tegnap említette, hogy nagy dilemmában van magával kapcsolatban. Kérdeztem, hogy mivel kapcsolatos és annyit válaszolt rá, hogy majd el fog menni a doktorhoz.

Azt még hozzátette, hogy nem elkapható betegségre gyanakszik és majd ha lesz eredmény, akkor elmondja.

Addig nem akarja sajnáltatni sem magát.

Na most én szeretném tiszteletben tartani ezt a döntését, de azóta olyan gyomoridegem van, hogy enni nem tudok.

Mi baja lehet? Mit tegyek? Mivel tudnék neki segíteni?



2019. márc. 4. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az ezotéria kategóriában inkább.
2019. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel tudják adni a leckét....
2019. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg párkapcsolati játszmák, esetleg mentális egészség kategóriában tedd fel. Ez az egész "nem akarom sajnáltatni magam, de...", meg "nem akarlak terhelni vele, mert ha megtudnád..." szöveg tipikus figyelemfelhívó viselkedés. Pontosan az a célja, hogy gyomorideged legyen, aggódj, segíteni akarj, őrá gondolj, spekulálj hogy rákos-e, mihez kezdenél nélküle, stb.
2019. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!