Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt valaki ebben a helyzetben...

Volt valaki ebben a helyzetben? Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok urológushoz menni... kb már több mint egy hónapja úgy érzem, valami nem oké a prosztatámmal, de egyszerűen a rektális vizsgálat miatt képtelen vagyok elmenni... mivel nem élek rendszeres nemi életet, így lassan arra a következtetésre jutok, hogy nem fogom feleslegesen magamat stresszelni, és egyszerűen elfelejtem az egészet. Nagy probléma nincs, lehet vele élni... Nem is inkább a vizsgálattól félek, hanem inkább az a miliő ami ott van, meg szégyenérzet. Áhhh... egyáltalán, nem is értem, hogy lehet oda elmenni...

2019. márc. 5. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Jézuus!

Jó hogy kellemetlen de csak arra gonrolj, hogy a dokinak egy vagy a sok kozul.


Ne is gondolj ra.

Kérj időpontot es ne gondolkozz.

2019. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dehogy kérek, hát nem bolondultam meg :-D mindenki azt írja, hogy kellemetlen, meg fura szituáció... azt nem értem, hogy miért nem elkerülhetetlen ez a vizsgálat, mikor 2019-et írunk! Az nem létezik, hogy nincs más eljárás.
2019. márc. 5. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolj a nőkre, ők évente mennek, és nem pár mp-ig túrnak beléjük, és nem egy ujjal, ráadásul arccal a doki felé, széttárt lábbal. Te is ki fogod bírni, vagy ha ilyen nyomi vagy, akkor úgyis előbb-utóbb nem tudsz majd rendesen pisálni, és odakerülsz.
2019. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hallod nekem is felnyúlt már doki.. semmi az egész. én is be voltam fosva de indokolatlan. az egész tart 2 másodpercig és bár nem kellemes érzés meg fog lepni, hogy mennyire semmisség. előtte ha gondolod verj be 2 felest.
2019. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
URO. Rektális vizsgálatnál, amikor érzed, hogy az ujjak indulnak köhints kettőt, ez megkönnyíti. Ez a vizsgálat ami picike kellemetlenséggel jár, ez a legátfogóbb. Ha már UH is kell, akkor az csak rektális vizsgálat után jöhet, de remélhetőleg arra nem lesz szükség. Ilyenkor is nagylegénynek kell lenni!
2019. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 secundum az egész. Ki lehet bírni.
2019. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos volt egy kollégám aki "félek az orvostól" dumával nem ment el orvoshoz viszonylag kis kezdeti problémával. Már nincs köztünk, én egy éve estem át szívbillentyű műanyagra cserélésén. Itt vagyok. Gondolkozz.!
2019. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Simán ki lehet bírni.

Ha gondolod menj magán orvoshoz

2019. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!