Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájó, vörös folt a péniszen?

Fájó, vörös folt a péniszen?

Figyelt kérdés

Tegnap megjelent egy vörös folt a makkomom. Mára már érintésre fájt is, illetve talán gennyezik vagy előváladékos volt egész nap a makkom. Nem viszket és nek is duzzadt, csak egy folt, ami fáj. Szexuális kapcsolatom nem volt még és az érdekes, hogy pár napja nem is vertem már. (Ha 1 hét múlva is ott van, elmegyek orvoshoz) Mi lehet, mire számítsak? Köszi előre is!

16/F



2019. márc. 6. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért is nem mész vele orvoshoz? Látatlanban várod itt a segítséget?!
2019. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy leírtam, hogy el fogok menni orvoshoz és azt is leírtam, hogy csak nagyjából szeretnék tájékozódni, mielött elmegyek; hogy mi lehet ez, volt-e már valakinek hasonló, mi fog történni az orvosnál stb. Ezekre meg is kaptam a választ privát üzenetekben, de pattogjál nyugodtan.
2019. márc. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!