Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg a növekedési hormon...

Tényleg a növekedési hormon szabályozza mien magasak leszűnk?

Figyelt kérdés
És ha valakiben tull termelődik,(természetesen,vagy mesterségesen),akkor magasabb lessz a kelleténél?
2019. márc. 8. 22:09
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Mi más szabályozná, de most komolyan.
2019. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is,meg a gének,hogy mit is örökölsz az őseidtől és itt nem csak az apa vagy anya értendő,mert van hogy az utód éppen a nagypapára vagy dédszülőkre üt inkább.


Ha alacsony az apád nagy esély van hogy alacsony leszel te is(persze vannak kivételek,hogy a 170 cm magas

apának lesz egy 180 cm magas gyereke)

Viszont olyan is van igaz ritkább hogy jó magas apának (pl 190 cm magas)alacsony fia lesz(170 cm magas),mert éppen egy alacsonyabb rokonra ütött a gyerek

2019. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem de ha pl:alacsony embertől örököltél,és magasan termelődik a növekedési hormon szinted,akkor attol az alacsony embertől"akitől örököltél magasabb leszel nem?
2019. márc. 10. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ne légy depressziós és ne alkoss össze függés elméleteket.

MILYEN !

2019. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok depresszios,hiszen 184-cm magas vagyok),csak kiváncsi vagyok hogy ha alacsony embertől örököltél",és tull termelődik a növekedési hormon szinted,akkor magasabb leszel annál akitől örököltél?


És légyszives a kérdésre válaszoljatok.:))

2019. márc. 10. 15:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudtam nem válaszoltok.
2019. márc. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!