Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek mik lehetnek az ondóban?...

Ezek mik lehetnek az ondóban? Kép van

Figyelt kérdés

Voltam vér és vizelet vizsgálaton, teljesen rendben van minden. Nem fáj semmim, a vizeléssel sincsenek problémáim, ám gyakran ilyen kemény zselészerű aranysárga darabok vannak a spermámban, amiről fogalmam nincs, hogy micsoda. Hétfőn megyek dokihoz vissza, de érdekelne, hogy másnak is volt e ilyen jellegű problémája.


kép link: [link]



2019. márc. 9. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel krónikus prosztatagyulladásod van. Hány éves vagy?
2019. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
39,de a krónikus prosztatagyulladásnak számos tünete van, amikből egy sincs jelen. És az a vérben kimutatható lenne, ennek ellenére semmi...
2019. márc. 9. 14:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ezt a "rákososdi" témát is ki lehet zárni, ezzel a másik őrültséggel együtt... Kövek sem lehetnek, mert ez zselés anyagú, később megkeményedik. Vér sem lehet, aladt sem. Prosztatakő sem lehet. Szóval lövésem sincs. Hétfő, kedd doki! Csak érdekelne, hogy kinek volt már ilyen? És mi történt?
2019. márc. 9. 14:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Van még egy tippem, az viszont a tesztoszteron nővelő táplálék kiegészítő. Mert azóta van ez. Kb 1 hete nem szedem, de szerintem több kell, mint egy hét... Még erre tudok tippelni, életmód váltás, kevés folyadék...
2019. márc. 9. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemibeteg gondózóban kérj spermavizsgálatot.

Nem azt mondom, hogy nemibetegség, de lehet akár valami gomba, vagy fertőzés, ebből kiderül.

Pár ezer forint, ennyit megér.

2019. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erre nem id gondoltam, köszönöm a választ!
2019. márc. 10. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiderült?
2019. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, miután átestem egy teljes körű urológiai vizsgálaton (vér, vizelet, uh, stb...) Van egy Biosterol nevű tesztoszteron növelő táplálékkiegészítő. Nálam az zavart be, és ezért történt ez! Mondjuk erre korábban is gyanakodtam, illetve az 1 hónapos szünetet sem tartottam be a szedésénél, kiment a fejemből... :-/ a lényeg, hogy most már minden oké!
2019. márc. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!