Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek be illik menni a...

Szerintetek be illik menni a férfi WC-be, amikor bent van a takarítónő is?

Figyelt kérdés
Nem tett ki semmi táblát, a WC papírokat cserélte épp, amikor bementem. Nem tudom, hogy zavarba akart e hozni vagy rosszalta, hogy bementem, de aztán elkezdte valamivel fújkodni a piszoárokat és amikor mellém ért annyit mondott egy kis vigyorral, hogy már nem is csöpög. Olyan 40 körül biztosan volt, semmi extra külsőre, szóval csak nevettem egyet rajta.
2019. márc. 10. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Te bármikor bemehetsz, de a takarítónő nem! Főleg, hogy ilyen durván zaklat! Ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát, hogy még a pofáját is oda tolja kukkolni!

Ilyenkor pisilj inkább a fülkében.

2019. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

A takaritó nő a munkáját végzi.Talán majd megvárja amig az egyenként érkező férfiak mind elvégzik a dolgukat .

Akit ez zavar,az várja meg amig elvégez .

Terrmál fürdőkben is egész nap dolgozok a takaritó nő.

Járja az öltözőket,zuhanyzókat,Wc ket.Szedi össze a szemetet,pótolja amit pótolni kell,törli fel a vizes padozatot.Ő hova tegye ki a táblát? A hátára ?

Vigyázat vagyok ! Ez a dolga,ezért kapja a fizetését,hogy rendet,és tisztaságot tartson .

2019. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy illik-e neki bemenni, miközben a pasik a piszoárnál állnak. Nem igaz, hogy a zárás utáni takarítson kívül még napközben is 2-3x be kell járkálniuk. Milyen sikongatás lenne, ha egy férfi takarító járna be folyton a női WC-be (pedig ott nincs piszoár). Egyik alkalommal baléptem az egyik fővárosi pláza WC-jébe (nem volt kirakva a sárga tábla az ajtó elé), mire a benn ügyködő 2 takarítónő kánonban csicsergi, hogy zárva a mosdó. Mire én megkérdem, hogy oké, de akkor hogy jöttem be? Erre más csak érthetetlen hebegés volt a válasz... :)
2019. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a brüsszeli repülőtér nyilvános wc-jében volt fura érzésem, amikor a színesbőrű takarítónő ott tologatta a felmosó mopot a férfiak lába között szabadon maradt területen. Aztán átgondolva én sem jutottam semmiféle észszerű megoldásra ezzel kapcsolatban.
2019. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!