Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja eme tünetet a...

Mi okozhatja eme tünetet a péniszemen?

Figyelt kérdés

Nos bizonyos időközönként olyan mintha hámlana a péniszem, és nagyon száraz a külleme. Nem viszket, nem fáj, igazából nem is kényelmetlen.

Néha (én ezt betudtam a hámló bőr összegyülésének) fehér anyag gyűlik össze. Ha megmosom, pár nap múlva megszűnik, néha visszajön, rendszertelen időközönként.

Óvszerrel történő együttlétem volt egy hölgyeménnyel, de óvszer után gyakoribb az előfordulása, először azt hittem allergiás reakció, de anélkül is előfordul.

Higéniai probléma, vagy komolyabb, esetleg valamiért rosszul érzi magát?



2019. márc. 12. 04:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma. Bepanten sensidermet megpróbálhatod de ha nem jó akkor bőrgyógyász. Melyik rész hámlik?
2019. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább a makk rész ésa fityma "belső része" hámlott eddig. Kívülről meg ráncos, ki vban száradva(de ez utóbbi időben elmarad.
2019. márc. 15. 20:08
 3/3 Mickbro ***** válasza:
Az sperma, az éjszakai magömlés eredménye. Sűrűbben kell mosni.
2019. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!