Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már valakinek a fitymáján...

Volt már valakinek a fitymáján egy pattanásra emlékeztető "valami"?

Figyelt kérdés
Normál bőr színű, nem duzzadt nem fáj. Olyan mint amikor a bőrön pattanás lenne, nagyon apró, ez az egy van máshol sehol nincs. Ma vettem észre eddig nem volt. Nemi életet nem élek, szűz vagyok.
2019. márc. 12. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lesz több is. Ez normális.
2019. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt még, nem hinném, hogy ez normális


19F

2019. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2: mert neked nincs, attól még lehet normális. Olyan mint a miteszer az arcon, van akinek sosem volt. Másnak normális. Nekem is volt kb. 12 évesen, és rohadtul beparáztam. 42F.
2019. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha a bőrt összefogom ezen a helyen akkor érezhető hogy ez ott van, ha megnyomom kicsit, nem fáj. Tehát akkor ez normális?
2019. márc. 12. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Látatlanban csak azt mondom, ha olyan mint egy kis miteszer, akkor normális. Én is itt vagyok 30 év után.:)
2019. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem életemben 2x is volt, magától elmúlt. Ne engedj szikét a péniszed közelébe!
2019. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 12. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenkién lenne ilyen,akkor ki lehetne jelenteni,hogy normális .De hát van olyan válaszoló aki azt írja ,az övén nincsen .Akkor ez nem normális .Hogy ennek nincs egyéb vonzata,az külön szerencse .
2019. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: A te logikád alapján akkor ha van olyan ember aki aki nem szőke, akkor a szőke nem normális, mert csak akkor lenne normális, ha mindenki szőke lenne?


De ha mélyebben belemegyek, akkor van aki bolond. Akkor a normális csak akkor lenne normális, ha mindenki normális lenne, de mivel vannak bolondok és mentális betegek, ezért nem jelenthetjük ki hogy a normális a normális?

2019. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszak a hasonlataid .
2019. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!