Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Relatív fitymaszűkület?

Pár éve vettem észre magamon, és tudatosult, hogy mi a helyzet. Kiskoromban teljes szűkületem volt, azonban ez mire kamasz lettem elmúlt, és átment a dolog relatívba. Nyugalomban teljesen hátra jön, de mereven aligha. Pontosabban teljesen mereven szinte csak a vége jön fel. Emellett a makkom rettentően érzékeny, ha csak apró érintéssel hozzá érek borzasztóan kellemetlen érzés kap el. 2 urológusnál voltam már, az egyik rögtön műteni akart, a másik azt mondta nincs semmi gáz. Tervezek elmenni egy harmadikhoz, de félek hogy műtét lesz a kimenetel. amit nagyon nem szeretnék, többek közt azért sem, mert gondolom műtét után sem fog változni a makkom érzékenysége. Köszi előre is aki tud segíteni!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Fitymaszükűlet, érzékeny makk

márc. 12. 18:48  Privát üzenet  

A válaszok

De hogy akarsz szexelni ha nem csináltatod meg?

Az hogy lankadtan hátra lehet húzni semmit nem jelent.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 13. 14:44 Privát üzenet

A makk érzékenysége hamar elmúlik. Max. két hét, ha szabadon van, és áztatod kamillába vagy kenegeted valami gyulladáscsökkentővel. Részleges szűkületnél vannak különböző módszerek (szteroidos krémek, fitymaplasztika), amivel akár meg is tarthatod a fitymád.

Nekem fitymaplasztikám volt, de így utólag bánom, hogy ott volt a lehetőség és nem metéltettem körül. Lehet, hogy megcsináltatom majd magándokinál. Sokkal esztétikusabb. (Plusz, már egy ideje hátrahúzva hordom a fitymám. Pedig nekem is borzasztó érzékeny volt.)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 15. 21:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. Meg szeretném, de más módszerrel, mert tudtommal kell lennie

# 3/3Időpont márc. 16. 15:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fitymaszűkület/Körülmetélés. Mikor, hol. Fontosabb infók? Tapasztalatok?
Ez figymaszűkület? Fog még tágulni?
Fitymaszükület vágás nélkül is lehet?
Milyen tapasztalataitok vannak a fitymaszűkületi műtét után? Ki mennyire elégedett? Bevált?
Milyen megoldások lehetnek a makk tisztántartására teljes, abszolút fitymaszűkület esetében?
Volt már valakinek frenulotomia phimotomiája?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!