Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehetne hatékonyabb?

Mivel lehetne hatékonyabb?

Figyelt kérdés

Nagyon le szeretnék fogyni.

Már lassan 2 hónapja futok mindennap legalább egy órát, illetve minden hízlaló ételt és italt megvonták magamtól.. De eddig csak minimális látszatja van.

Szeretnék tanácsokat kérni hogy mivel lehetne hatékonyabb..


A normális válaszokat előre is Köszönöm.

22/F



2019. márc. 12. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit értesz hizlaló ételeken. A legtöbb embernek fogalma sincs az ételek tápanyag (főleg kalória-)tartalmáról. Érdemes egy kalóriatáblázatot átböngészni, használni és mondjuk egy hétig összeírni, hogy amit ténylegesen elfogyasztottál étel-ital, annak mennyi volt a kalóriatartalma és ez hogyan viszonyul a számodra, illetve a fogyás céljára ajánlott mennyiséghez.
2019. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a hirtelen lefogyási tempót vedd finomabbra .

Amint a szervezeted észre veszi a beavatkozás,azonnal takarékra állitja magát.Raktározza az anyagokat,ezért van az,hogy minimálisat fogytál.

2019. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Vezetek egy online kalória táblázatot, és a napi kalória mennyiséget sose haladom meg. (Nem eszek semmi édesség felét, krumplit, szénsavas vagy cukros italt illetve a zsíros ételeket is hanyagolom)


#2 Igen tudom hogy a hirtelen / rövid időn belüli fogyás káros lehet. (Mert nem zsírt hanem izmot veszít az ember, és az és az esetek 80-90%-ában előjön a jojo effektus).

És én nem 2-3 hét alatt szeretnék látványosabb eredményt hanem pl. Még 1-2 hónap körül

2019. márc. 12. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A futástól soha nem fogsz lefogyni.

Én intensetezek. Január 14 óta -12 kiló és rengeteg centi. Kérd az ingyenes diétát és edzést: intenset.hu

2019. márc. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!