Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nemi betegség, vagy mi lehet?

Ez nemi betegség, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Mikor a barátnőm elkezdze szedni a fogamzásgátlót, volt egy gombás fertőzésünk amit ki is gyógyítottunk, de azóta nekem mintha nem lenne az igazi a péniszem. Szeretkezés után piros, fáj ha hozzá nyúlok. Néha sajog az egész (bármikor, ez nincs szeretkezéshez kötve). Nem élvezem annyira az együttlétet (mert nem nagyon érzem, olyan mintha óvszer lenne rajta), és nem is olyan merev mint régen. Valamit sajnos még a szaga is kellemetlen fürdés után már pár órával. Mitől lehet ez? Már mindenféle vizsgálaton voltam de nem mutat ki egyik sem semmit. Soha nem lesz már a régi? A barátnőmnek nincsenek tünetei és sem az orvos, sem a canestest nem mutatott ki semmit nála.

20/f


2019. márc. 13. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orvos és tesztjeik semmit nem mutattak ki? Pedig az orvosok szinte tökéletesek. Főleg, amikor szapulják az alternatívnak általuk gúnyolt irányzatokat. Szerintem fordulj bizalommal továbbra is akadémikus orvosainkhoz.

Maradok tisztelettel, Ingeborg. Feliratos, majd magyar nyelvű tanulmány:

https://www.youtube.com/watch?v=UCZV_Z_ni7o

2019. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. márc. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!