Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Későn érő típus voltam? Jelentheti ez azt is, hogy tovább is élek az átlagnál? 30f

Azt olvastam, hogy a fizikai erőnlét plafonát, azt valahol 25 éves kor környékén érjük el, addirga fejlődik ki teljesen az emberi szervezet. Nos, én 23 éves koromról, 27 éves koromig 3 centit még nőttem is... Jelenleg 30 éves vagyok, és most érzem azt, hogy elérték az izmaim a fejlettségük maximumát, a szakállam és a testszörzetem is mostanra állt be arra a szintre, melyre másnak már 25 éves korra és az IQ hányadosom is fejlődött. 23 évesen csak 118-at értem el, viszont ugyanazon a teszten, amit természetesen pszichológus végzett, jelenleg 130-at értem el. Sajnos az elsőre a dislexiám miatt volt szükség, mert kézzel történő írás alól kértem felmentést az érettségire (Igen, kimaradt 5 év, mert hülye voltam és ott hagytam az iskolát, pont a végén, mivel dolgozni akartam és pénzt keresni, hogy autót vehessek, de végül csak visszamentem és elvégeztem, plusz egy főiskolát is hozzá csaptam azóta :) ). Szóval a lényeg, hogy most 30 éves koromra fejlődtem teljesen ki, mostanra erősödtek meg az izmaim. Fizikai és mentális képességem most érte el a plafont. Lehet ez jelentheti azt, hogy akár tovább is élek az átlagnál? Se nem dohányzom se nem iszom, de még csak alkalmanként sem. Családban nincs se cukorbeteg, se rákbeteg, azonban IBS-re hajlamos vagyok, apukám IBS-es.

márc. 15. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok
23 éves korom után nőttem még két centit, 30 éves koromra alakult ki a nőies formám, pedig gyermekeim is születtek közben. Az erőnlétem a csúcson van, mentálisan is a topon vagyok. Anyám is ilyen, nagyanyám is ilyen volt. Aztán ötvenévesen gyorsan hozzáöregedtek a koruk beliekez. Mamám meghalt 70 evese. Szerintem semmit nem jelent, hogy később értünk meg.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 15. 20:26 Privát üzenet
Ja, ez kimaradt: 37/N.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 15. 20:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nekem még él mind a 4 nagyszülőm. Dédszülők 86-96 éves korban haltak meg. A legidősebb volt 96 és aki a leghamarabb elment, ő 86. Nagypapám most 85 éves, orvosi végzettsége van, mai napig kitűnő a szellemi állapota. Igaz, neki volt már egy epehólyag műtéte.

# 3/4Időpont márc. 15. 20:37 Privát üzenet
Hacsak nem leszel közlekedési baleset áldozata.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 16. 16:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16 éves fiú vagyok 173-4 cm apám 184cm lehet akkora vagy nagyobb mint ő? 17 éves leszek a nyaron későn erő típus vagyok szerintem!
Ha kezdeményezek beszélgetésben akkor mindig válaszolnak, de viszont ők nem szoktak rám írni ez azt jelentheti hogy nem vagyunk barátok? Egyébként élőben elég csendes tipus...
16 éves vagyok kb.173-175cm. Még max. Mennyit nőhetek? (Későn érő típus vagyok) Ja és fiú vagyok.
Ha még nem nőtt mi a mellszőröm, jelentheti azt, hogy még növök?
Tudom már sok az ilyen kérdés, mindenki unja, de egy 14 cm-es pénisz nőhet még? Elég későn érő típus vagyok, a fanszőrzetem kb 16 évesen kezdett el nőni. 18/f
Mitől lehet nagy a hasam? A végtagjaim normálisak, de a hasamon sok zsir van. Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene. Nem vagyok egy zabálos tipus.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!