Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Berepedt a fitymám?

Berepedt a fitymám?

Figyelt kérdés

Volt fitymamutetem pontosabban egy bemetszés és minden rendben ment begyógyult és mereven is hátra lehetett húzni gond nélkül megvártam, amíg kiesnek a varratok es teljesen begyógyul.(varratkiesés utan 1-2 hét kb a teljes gyógyulás)

Azonban szex után a varratok helyén veralafutasos lett es beverzett a fityma. Sok helyen olvastam, hogy a műtét után berepedezhet es visszaszukulhet. Szerintetek ez is annak a tunete?


A segítséget előre is köszönöm!



2019. márc. 17. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Most őszintén... nem lehetett kibírni sex nélkül addig ameddig ki nem szedik a varratokat???
2019. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uhh elnézést elolvastam... azt hittem ki kellett volna szedni a varratokat. Nem tudtam hogy kiesősek. De szerintem még így is hanyagolni kellett volna a sexet
2019. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Összesen 6 het szokott lenni a teljes gyógyulás a varratok kiesnek már 4 het utan vagy hamarabb is de en biztos ami biztos vartam meg pluszba 2 hetet ahogy azt mashol olvastam. Az orvosom csak 4 hetet mondott és en meg tutira mentem a 6 héttel szóval mindent ugy tettem ahogy tanácsolták. A kérdés az hogy vajon berepedezett-e es szuksegem lesz e ujjab műtétre vagy csak sima veraláfutas lehet.
2019. márc. 17. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mutasd meg orvosnak biztos ami biztos.
2019. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!