Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek gáz ha a fitymám...

Szerintetek gáz ha a fitymám egyfolytában fel van húzódva?

Figyelt kérdés

Most félve tettem fel ezt a kérdést, de muszáj tudom..hogy a lányoknak bajuk van-e ezzel.

Az van, hogy régebben fitymaszűkületem volt, ami aztán egy kis orvosi beavatkozással rendbe is jött, mert nem metéltek körül, nem is akartuk, csak a bőrbe belevágtak egy picit..

Azóta rendben is van,jól is néz ki, kb semmi nyoma, csak az a bajom hogy nem merev állapotában is fel van húzódva.

Erre szeretenék csak választ kapni.

Előre is köszi. :) 16/F



2019. márc. 17. 15:41
 1/7 anonim válasza:
lehet hosszabb fitymád van, nem gáz, csak akkor gáz, ha nem jön hátra, sok lány egyébként orálnál szereti a fitymát.
2019. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányokat nem érdekli,hogy te a gatyádban hogy "hordod" a péniszedet.Nyugi!
2019. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 értelek, de nem tudom, hogy fogalmazzam meg, akkor lehet nem volt érthető ahogy írtam.., de nekem pont az ellenkezője van..tehát csúnyán fogalmazva a makkom mindig kint van. pedig nem vagyok körülmetélve..

#2 köszönöm ez jól esett. :)


És még annyit, hogy lehet azértsem tudom visszahúzni, mert túl nagy a makkom..ezt már mondta pár lány akinek képet küldtem. na mindegy köszönöm a válaszokat. :)

2019. márc. 17. 15:58
 4/7 Fiatallányka ***** válasza:
90%

A 2esnek teljesen igaza van!

A lányokat nem érdekli egy pillanatra sem hogy a gatyádban rajta van e bőr a makkon.

Álljon, amikor kell és szerezzen sok-sok örömöt!

Nyugi! ☺️

27/N

2019. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Annak próbálj utána olvasni,mi a szerepe a fitymának .

Aztán te magad eldöntöd hogy kell hordanod .

Semmi olyan nincs a testeden,ami feleslegesen került oda .

2019. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neked elég rövid a fitymád. De ez önmagában nem gáz, nem kell aggódni miatta! Olyan is van, akinek túl is lóg rajta. Ez mindenkinél más és a lányok nem ezek alapján választanak párt!
2019. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egyáltalán nincs fitymám, és ahogy tapasztalom, vagy észre sem veszik, vagy nagyon pozitív a fogadtatása ennek a nők részéről. :)
2019. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!