Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotencia? Mi okozza? Szövődm...

Impotencia? Mi okozza? Szövődmény vagy gyógyszer mellékhatás?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám hogy több mint egy hónapja kialakult a szívemben egy bal kamra tágulat (70%) és ez kihatott a többi szervemre is (máj,vese,epe,gyomor stb.) Nem lehet hogy erre is kihatott? Több mint egy hónapja nem áll fel pedig régen napi 4x is felállt.


A másik lehetőség az antidepresszáns,szedtem rexetint amiről át váltottam sertalin sandozra,régebben majdnem egy évig (ha nem egy évig) szedtem sertalin tevát de akkor nem állt fent ez a probléma,még a gyógyszer felezése se segített ezen.

18/f


2019. márc. 17. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Legútóljára erekció nélkül sikerült elélvezni de kb 1 órán át tartott.
2019. márc. 17. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:
A szívbetegségedre szedsz gyógyszert? Az okozhat ilyen problémát.
2019. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
12 gyógyszert szedek,köztük béta-blokkolót de a szedése előtt is megvolt már ez.
2019. márc. 17. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Üdv a Post-SSRI Sexual Dysfunction -ben szenvedők táborában...
2019. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A patikányi gyógyszerból több is okozhatja, kérdezd meg az orvosod.


Tudom hogy lehet hülyeség, de nem kéne minimalizálni a gyógyszereket? Nyilván nem a szívgyógyszerre gondolok.

2019. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minimalizálni? Mindegyik egy külön problémára van.Van májra,vesére,refruxra stb stb..
2019. márc. 17. 18:07
 7/8 A kérdező kommentje:
azért ezek kicsit komolyabb problémák mint az impotencia,ki tudja mi lenne ha nem szedném!
2019. márc. 17. 18:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah,elfelejtettem hogy vízhajtót és káliumot is kell néha szednem.
2019. márc. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!