Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elrontott körülmetélés?...

Elrontott körülmetélés? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
Kedden (2019.03.12.) volt a teljes körülmetélésem. Egészségügyi okok miatt szükség volt rá. A varratok még benne vannak, kamillázom, minden nap újra kötözöm. Már nem vérzik meg nem fáj, gyógyulgat. De megfigyeltem, hogy az egyik oldalon nagyon szép a varrás, míg a másikon nagyon csúnya. Kedden megyek kontrollra és tudom, hogy erre a doktor úr tud legjobban válaszolni, de nagyon idegeskedek ezen. Szerintetek lehetséges egy második műtéttel ezt korrigálni, vagy így kell leélnem az egész életemet? Kérlek, ne trollkodjatok össze.

2019. márc. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi,majd ott is szép lesz.A doki is ezt fogja mondani.
2019. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy magán plasztikai sebészhez menj el és rendbe teszi úgy hogy normális lesz.
2019. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy hét után még korai bármit mondani, hogy el lett rontva.. várjál legalább 4-5 hetet, amig meglátod milyen a végeredmény
2019. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt szimmetrikus, de sokkal hosszabb idő alatt simult ki az egész.
2019. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!