Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan aki átesett már...

Van itt olyan aki átesett már pénisz kiegyenesítő műtéten és aki le tudná írni a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok lefele görbülő pénisszel. Születésem óta ilyen, úgyhogy a szüleim is tisztában vannak vele. Szeretném rendbe tenni mielött elkezdeném a szexuális életemet. A rövidülés nem zavar. Úgy néz ki, hogy már elérte a végleges méretét.
2019. márc. 18. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Én még ilyenről nem hallottam, de remélem a TB nem pazarolja az emberek pénzét arra, hogy önbizalomhiányos kisfiúk farkát farigcsálja, teljesen értelmetlenül. Vannak itt ettől sokkal fontosabb dolgok is az egészségügyben!
2019. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek? Ezer meg millió pasi farka lefelé görbül és akkor mi van? Ex pasimnak is és engem ez sosem zavart. Fizessél érte ha ennyire akarod de remélem tb alapon nem csinálják meg.
2019. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Valóban van ilyen műtét,de az csak a kórosan lefelé hajlóra vonatkozik.Kórosnak azt nevezik,ha annyira lefelé hajlik,hogy utódnemzésre nem alkalmas .

Vagy ha a makk eleje ,a húgycső nyílás annyira hajlik,hogy szexnél a húgycső nyilást letakarja a hüvely,hogy a sperma nem tud kifolyni.Ezt a Tb is támogatja .

Természetesen magán klinikákon mindent be vállalnak,a kockázatot nem az orvos viseli.

18 év alatt ide is kell a szülői engedély .

2019. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!