Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megvan az egyensúly?

Megvan az egyensúly?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én kb 70kiló vagyok már vagy 2 eve, nem szeretnék fogyni, nem szeretnék hízni.. Max izmosodni szeretnék.. (egyébként sportos alakom van..)


Azon gondolkoztam hogy nem mennék többet így edzőterembe vagy ilyesmi, hanem csak szimplán magamat edzeném otthon.. gondolok itt húzódzkodásra, fekvò, felülés, gugolás.. szóval olyan gyakorlatok amivel mindent átmozgatok.. Na most ezt megcsinálnám minden hétköznap 1 óra erejéig..

Hozzáteszem heti 2x járok box edzésre ahol elég keményen megizzasztanak.. de ez nekem csak hobbi nem akarok versenyre menni.


És itt jönne az egyensúly másik vége..

Ha lehet úgy mondani legtöbbször szar kaját eszek..

Rántotthús hasáb, steakburgonya igazából mindent is eszek ami elém kerül és annyit mennyi jólesik.. KIVÉVE a gyorskaját.. azt kb évente 2x


Szóval ha csak ozmosodni akarok egy kicsit.. de azt se feltétlenül akkor muszáj váltanom étrendet vagy jólvan az így?


2019. márc. 19. 07:17
 1/1 anonim válasza:
Nem hinném hogy váltanod kéne. Ha eleget mozogsz ezekhez (és a leirás alapján elég)akkor nem kell. Talán néha egy jó nagy adag rántott hús helyett egy kissebet meg valami egészségeset hozzá (zöldség gyümölcs) úgy szerintem nem lehet bajod a továbbiakban :D
2019. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!