Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerinted, ha bevezetnék a...

Szerinted, ha bevezetnék a kötelező katonai alkalmassági vizsgálatot, az orvosi vizsgálaton meztelenre kellene vetkőzni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem valószínű. Én voltam katonai alkalmasságin, és nem kellett meztelenre vetkőzni.
2019. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Én több ilyenen részt vettem,és mindig meztelenre kellett.

Egyszerre többünket is vizsgálták.Egy orvosi sorozóbizottság előtt kellett elhaladni .Aztán a laktanyában nem volt kabinos fürdő sem .Vagy megszoknátok.vagy megszöknétek .

2019. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HA bevezetnék, de nem fogják.


Egyébként ez miért érdekes, hogy le kell e vetközni vagy sem?

2019. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2000-ben se kellett már.


Ezeket a fajta "mindent megcsinálhat a hatalom a megfélemlített, megszégyeníthető emberanyaggal" típusú dolgokat értelmiséggel, villanyárammal és szerveződőképességgel nem rendelkező szolgalelkű hátsó-szovjetunióbeli és alsó-afrikabeli jobbágytársadalmakban kiválóan lehetett magas fokon űzni. Ma már azért mérlegelniük kell odafenn, meddig mehetnek el, mert könnyen megjelenik 200 ezer öntudattal rendelkező ember az utcán kukát borogatni, aztán próbálják meg őket vetkőztetni, ha bírják. Ez a 21. század.

2019. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekünk le kellett vetkőznünk teljesen meztelenre. Úgy 10-12 fiúnak egyszerre, egymás előtt és egy rakás orvos meg katonai személyzet előtt. Szándékosan csinálták így. Már a sorozáson a megalázás és az előre megtörés volt a cél. A mai világban szerintem ezt már nem lehetne így csinálni. Ha meztelenre kellene vetkőzniük a mai fiataloknak akkor szerintem arra kizárólag egyesével, "nézőközönség" nélkül kerülhetne sor.
2019. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!