Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mi lehet ez a dudor a péniszem felett?

A péniszem felett.. A tövétől kb 2 cm re van egy bőrszinü dudor... Nagyon fáj és tőle balra 2 centire még egy...ha rosszul mozdítom a lábam és hozzá ér akkor is fáj.. S lassan(szerintem hogy többször is hozzáértem/) kezd halvány piros lenni... Tervezek orvoshoz menni a napokban de mire számitsak? Eléggé félek 18/f?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, dudor

márc. 26. 17:02  Privát üzenet  

A válaszok
Szőtüsző gyulladás, szerintem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 27. 09:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt mondják kelés... Pont itt vagyok a sebészeten miatta... Azért köszi ;)

# 2/3Időpont márc. 27. 10:14 Privát üzenet
Xyrio nevű felhasználó válasza:

Sztem az te vagy

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 6. 12:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális, ha a péniszem egyik oldalán nagyobb dudor van?
Mi ez a péniszem felett?
Péniszem jobb oldalán egy kicsi dudor van, mi lehet az?
A péniszem tövénél kialakult egy nagyobb pattanás szerű dudor. Mit kezdjek vele?
13 éves srác vagyok, és a péniszem felett egy kicsivel egy ilyen dudor (gumos izé :/) jött létre. Ez 2 napja, és fáj és néha pontosabban fogalmazva mintha húzódna pl: amikor leülök. Mi lehet ez?
Miért van piros dudor a péniszem végén?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!