Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napokkal utána azt vettem...

Napokkal utána azt vettem észre, hogy kicsit szúró érzésem van a makk alsó részén. Elvileg okozhatja a nővekvő szörzet is. Azonban néha cseppekben vízszerű folyadék jelenik meg - olyan mint felfázáskor! Ez nemi betegség, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Teljesen leborotváltam nemi szervem pár napja. (17 éves FIÚ vagyok) Alkalmi partnerrel szeretkeztem a napokban, de óvszerrel. Kizárólag 2x3mm részen érzem ezt a szúró érzést. Volt ilyen valakinek? Szájból is elkaphatok - vagy adhatok valakinek valamit (betegségre gondolok)?
2008. nov. 10. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Sajnos nem lehet kizárni az esetleges nemi betegséget! Szájjal történő örömszerzés esetén éppúgy el lehet kapni a fertőzéseket, mint hüvelyi úton!


Sürgősen keresd fel a legközelebbi bőrgyógyászatot!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!