Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aludjak boxerben vagy ne?

Aludjak boxerben vagy ne?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulás lesz és olyan 2 fős szobák lesznek hogy a szobatársam elött nyugodtan mernék boxerben aludni. Viszont a következő és elöző kirándulásokon nem boxerben aludtam. És lehet hogy átjönnek hozzám/nekem “kell” átmennem. Vagy ha elöször alszok boxerben akkor esetleg feláll. Szóval elég sok minden szól ellene.
2019. márc. 30. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért kell ilyen szinten túlkomplikálni, és még mások mondják meg mit csinálj? Csináld, ahogy neked jól esik, teljesen értelmetlen dolgokon és feleslegesen stresszelsz.
2019. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aludj úgy, ahogy szeretnél és ahogy neked kényelmes! Ha átmész másik szobába vagy hozzád jön valaki, akkor felöltözöl. Ez annyira nem bonyolult kérdés...
2019. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát a mi osztálykirándulásainkon nem nagyon volt alvás, tréningben voltunk, játszottunk, és amikor kidőltünk abban aludtunk (direkt erre vittük). Reggel, mint a mosott kaki bolyongtunk, de nagyon jó volt :-).
2019. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mért ne alhatnál? Én is úgy szoktam
2019. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi van? A következő, meg az osztálykiránduláson nem boxerbe aludtál? Hogy is van ez?
2019. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi van? A következő, meg az előző osztálykiránduláson nem boxerbe aludtál? Hogy is van ez?
2019. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Az élet nagy kérdései....

Mi ez a boxermánia a gyakorin????

2019. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
mi zuhanyzás után boxerban voltunk, ha átjöttek sem zavart senkit hogy mi úgy vagyunk, majd amikor már alvás jön akkor volt aki levette a boxert volt aki nem
2019. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Mi egész este boxerben voltunk. De estére nyilvàn mindenki levetkőzik, a tanárunk is egy szál gatyában mászkált kint a folyosón.

Szóval hol itt a probléma?

2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

aludj meztelenül. tuti fel fog állni éjszaka vagy 6-7x, nyugi

de a szobatársadnak is

nincs ebben semmi

fiú vagy nem egy herélt

2019. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!