Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadtan se, mereven sem...

Lankadtan se, mereven sem tudom hátra húzni a bőrt. Elkezdem húzni és fáj. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 19:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Urológus.
2019. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elmész urológushoz, aki részleges vagy teljes körülmetéléssel megoldja ezt a problémát. Ha 14 éves vagy fiatalabb vagy, altatásban is megcsinálják, egyébként helyi érzéstelenítéssel (vagyis tűt szúrnak a farkadba) fogják végezni. Utóbbi előnye, hogy fél óra alatt megvan és húzhatod is haza a csíkot, ellenben altatással bent kell maradni egész éjszaka.


Nekem középiskolai felvételi alkalmasságin (14 éves voltam) derült ki, hogy van ilyen problémám. Vagyis hát én tudtam, de eltitkoltam, mert féltem, hogy milyen lehet a legérzékenyebb részembe kapni a tűt. Miután felkeltem altatásból, nem éreztem semmi fájdalmat, de utána annyira fel volt dagadva, hogy két hétig egyszerre 7 csíkban tudtam pisilni. Egy komplett idiótának éreztem magam, hogy eltitkoltam ezt. Te ne kövesd el ezt a hibát.


25/F

2019. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok, köszi a válaszokat!
2019. márc. 30. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Részlegest az urológusok nem vagy nem szivesen csinálnak, csak teljes körülmetélést, plusz aki nem bírja megszokni a fedetlen érzést annak ez tönkreteheti az életét! Ráadásul ezeken kívül van más megoldás is szép eredménnyel, ha tényleg technikusan oldja meg a fitymaszűkületet a szakember a módszerével. Neked hogyan oldották meg #2-es?
2019. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem részleges körülmetélést csináltak, és nem érzem, hogy bármi hátránya lenne.


#2

2019. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elárulod hogy ki volt az orvosod, melyik kórházban és mennyi fitymád volt, abból mennyit hagyott?
2019. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem részleges körülmetélésem van, 16 évesen csinálták. Magánklinikára mentem vele. Semmi baj nincs azóta. Hamar rendbe jött.
2019. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ki csinálta neked is #7-es, hol, melyik intézményben, és a mennyi fitymából mennyit hagyott? Most komolyan, azzal, hogy itt megírjátok, hogy mitek volt hogy segítetek bárkinek is?
2019. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dr. Itzak Horowitz volt az orvos, egy zsidó doki. Én amerikai magyar állampolgár vagyok, oda haza amerikában csinálták. Nem akartam a teljes körül metélést. Nincs szabadon a makk, máshogy nem tudom leírni. Nem sokat kellet rajta műteni.
2019. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!