Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meleg/forro erzes lent?

Meleg/forro erzes lent?

Figyelt kérdés
Neha mikor ulok a metron vagy dolgozom forrosagot erzek a peniszem felol.Olyan mintha bevizelnek vagy nem tudom.Oda is szoktam kapni a tekintetem mi van,de semmi.Orvoshoz kell ezzel fordulni vagy normalis?
2019. ápr. 3. 05:00
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Velem is előfordul, hogy ha nagyon régen nem maszturbáltam, akkor egy szép nő látvány vagy a közlekedés rezgése szexuális izgalmat, merevedést okoz.

2. A merevedés vérbőséget, ergo forróságot eredményez.

3. Ha ráadásul az exemre is gondoltam, sokszor olyan mértékben előváladékoztam, hogy féltem, hogy a nadrágomon is meglátszik.

Ellenőrizd, hogy ez történt-e!

2019. ápr. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Előváladékozás erekció nélkül is előfordul.
2019. ápr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nem tortenik.Telefonozgatok,olvasok es varatlanul jon ez.Nem egy szep no latvanya vagy illata okozza.Nincs no a kozelemben es ez tortenik.
2019. ápr. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!