Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak, akik oldalra/fe...

Fiúk, férfiak, akik oldalra/felfelé állítva teszitek a péniszeteket az alsóba! Hogyan jött nálatok ez a szokás?

Figyelt kérdés
Alapvetően nyugalmi helyzetben a pénisz lefelé néz, így számomra az volt mindig is a természetes, hogy abban a helyzetben tegyem az alsónadrágomba is. Egyre több srácnál látom mostanában (öltözőkben vagy mondjuk olyan képeken, ahol csak alsóban van egy híresebb ember, alsóneműk termékfotóján), hogy balra vagy jobbra, esetleg felfelé állítva hordják az alsóban a péniszüket. Akik hasonlóképpen teszik el, azoknál ez volt a természetes? Vagy így kényelmes? Esetleg jött valahonnan ez a szokás?

2019. ápr. 4. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Általában nagyon feszülnek azok a boxerek és nem igazán hosszúak.

Ebből fakadóan vagy szorít vagy kilóg a boxer alól, ha csak úgy lóg... felfelé pedig van hely..


Képeken pedig egyértelműen marketing.

2019. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy eddig mindig kevesebb volt a hely felül, mint alul. :D
2019. ápr. 4. 17:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg más szabású alsót hordasz, ha kevesebb volt a hely felül.

Egyébként én is oldalra szoktam tenni - alapból így szoktam meg, amióta "van mit eltenni", vagyis nem kukacméretű.

2019. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Csatnak, kardnak, f@s znak bal oldalt van a helye!
2019. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezzel a "csatnak, kardnak, f*nak bal oldalt a helye" közmondással már annyi helyen találkoztam, de sosem értettem, hogy mégis miért lenne a pénisznek ott a helye. :D
2019. ápr. 4. 17:35
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon passzosnak kell lenni annak a gatyának,ami ott megtartja ahova tették .Megjegyzem ez nem is egészséges .

A kard hüvelye (tokja) bal oldalon van,mert a kard jobb kézzel van kihúzva belőle .Látszik nem a húszároknál voltál katona .D

A csat a nadrágszíjon azért van bal oldalt,mert csak igy lehet a derékon megszoritani,és rögziteni a lyukban .

Hogy a faxnak is ott a helye,így kerek a mondás .

2019. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a kard és a csat részét nem értem a közmondásnak. ;)
2019. ápr. 4. 19:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig balra van a gatyában, de fogalmam sincs miért alakult így...
2019. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
A jobb kezeseknek általában balra van helyezve mert így könnyű hozzájutni, megfogni, elővenni a gatyóból.
2019. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Na jó, akkor - hogy stílszerű legyek - tegyük tisztába a dolgokat..

Az idézett mondás nem arra utal, hogy a péniszt melyik oldal felé fordítva "kell" elhelyezni, hanem hogy a "komplett csomag" a nadrágél vágásához képest bal vagy jobb oldalra van-e helyezve.

A mondás amúgy marhaság, mivel nem veszi figyelembe, hogy balkezesek esetében a herék is ellentétes szimmetriával fejlődtek ki, márpedig alapvetően ez határozza meg, hogy a férfiember melyik oldalra igazítva érzi kényelmesnek az elhelyezést, ugyanis az egyik here mindenkinél lejjebb lóg mint a másik, csakhogy a balkezeseknél ez pont az ellentétes oldali mint a jobbkezeseknél.

Nu, hát dióhéjban ennyit :)

2019. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!