Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi betegségek? El kaphattam...

Nemi betegségek? El kaphattam valamit? Mennyire reális az első teszt 😂

Figyelt kérdés

Orális szexet csinált nekem egy csaj és még tudtamm hogy több emberrel volt viszonya. Ez még november 29 30an volt, és rá 8hetre csináltam egy hív és szifilisz tesztet, mind a kettő negatív lett. Mindezek közben prosztata gyulladásom van, az előtt is, a prosztata valadekbol 2x csináltam,1x sem jött ki a gonorhea, chlamydia vagy ilyen fajta fertőzés, ami a valadekbol lehet. Az ismerősöm azt mondta hogy 8het után reális hogy valós adatot ad. voltam egy bőr gyogyasznal ő is azt mondta hogy nincsen semmilyen bajom.

De az urológus aki csinálta a a masszázst azt mondta kell vagy 3 4 hónap higy ki mutassa rendesen, és most azt mondta ő hogy gondoljam meg és csináltassam meg újból.

Létezik hogy az első eredmény nem adott igazat nekem?? 🙄 Vagy az simán elég?


2019. ápr. 11. 05:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Érthetőbben; bőrgyógyászati rendelőbe voltam aki el küldött urológushoz, az urológus csináltatott prosztata masszázst mivel csípett a. VIzeletem. prosztata gyulladásom van november elejétől állt be.

November utolsó napján volt egy orális szexet csinált nekem egy csaj.

Csináltam prosztata masszázst december első felében, az eredményekben van baktérium de a prosztata gyulladásra.

Urológus doktor, írt fel kezelést számomra, az aktust ugyan úgy azon a napon csináltam újból prosztata masszázst és a vérből a hepatitis b c, szifilisz és hiv teszteket. Ezek negatívok lettek mind. A prosztataban ugyan úgy van baktérium még csak már nem annyira nagy a létszáma.

2019. ápr. 11. 06:02
 2/3 anonim ***** válasza:
November óta már észre vetted volna ha valami van.
2019. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 hét elteltével az első teszt negatív lett a vérből, másikban chlamydia negatív, gonorhea nem tapasztaltam... Az első eredmény után most csinálom másodjára, és picit tartom tőle... Az első mennyire lehetett valós eredmény??? 🙄
2019. ápr. 11. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!