Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tartósan alacsony vérnyomásra...

Tartósan alacsony vérnyomásra van megoldás? Teljesen rendben van az egészségem, a doki nem akar semmit sem felírni, hogy magasabb legyen a vérnyomásom. De én így nem érzem tejesen jól magam.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ne viccelj már ... felvinni a vérnyomást a legegyszerűbb, levinni a nehéz. koffein + stimulánsok
2019. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmilyen erősségű kávé sem viszi fel a vérnyomásom xd
2019. ápr. 11. 20:27
 3/6 A kérdező kommentje:
stimulánsok? mint pl?
2019. ápr. 11. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Iszol elég vizet ? Mozogsz eleget ? Nekem ez jót tett a vérnyomásomnak. Minden nap egy kis átmozgató torna vagy futás sok folyadék 2 liter. Esetleg ha van lehetőség szobabicigli. Az alacsony mit takar barátnőm vérnyomása 90-100 kozotti és neki ez a normalis ő akkor érzi magát rosszul ha 115 eléri egyszerűen ezt szokta meg a szervezet.
2019. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a koffein nem válik be: ginseng, l-arginin, taurin, nitrogén-oxid, l-citrulline, maca.. most hirtelen így ezek jutnak eszembe :D nézzél edzős előtti bedurrantókat, egyél sós ételeket
2019. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokat sportolok, sokat iszok. A ginzenget minden formájában kipróbáltam már :D.


A következő a maca lesz, bár már nem nagyon hiszek ezekben...

2019. ápr. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!