Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtétet megéri...

Fitymafék műtétet megéri magánrendelésnél csináltatnom?

Figyelt kérdés

Rövid a fitymafékem, ezért még akarom műttetni és érdekelne, hogy van-e különbség a tb-s és a magánrendelés között, a magánrendelésen az orvos jobban odafigyel vagy ilyesmire gondolok.

Esetleg magánrendelés esetén ez mennyibe kerül?

Illetve gyógyulási idő mennyi mire használhatom szexre?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2019. ápr. 13. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.A különbség annyi,az állami kórházas ingyenes,a magán meg fizetős .A legtöbb magánrendelésen elő írt műtét is állami kórházban van elvégezve .A magán klinikákon elvégzett műtétek még borsosabb áron vannak.

Bárhol csinálják,az orvos felelősséget vállal a munkájáért .

Magán rendelésen be vállalt műtét 50 e alatt szerintem nincsen.A doki abban a kórházban szokta elvégezni,munka ideje alatt,ahol dolgozik.

Teljes gyógyulás 3-4 hét.

2019. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2019. ápr. 14. 13:03
 3/4 anonim válasza:
Bocs de nekem nem egyértelmű ha magánrendelésen jegyzet elő az állami kórházba műtétre akkor is fizetős?.
2019. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3-4 hetes gyógyulási időt túlzásnak tartom. Nekem kb. 14-15 nap alatt rendbe jött, amikor egy éve megcsinálták.
2019. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!