Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rossz állóképesség okozhat...

Rossz állóképesség okozhat merevedési zavart?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok, eddig minden rendben volt a szexualis eletemmel, kb 2 honapja viszont merevedesi zavaraim keletkeztek, de csak szexnel, mielott beraknam a baratnomnek vagy lelankad teljesen vagy felmerev lesz, viszont ha csak fekszek mert oralis vagy sima kiveres van, akkor vegig kemenyen all, szoval akkor fordul elo ha nekem is mozognom kell, kover nem vagyok kondizok mar egy ideje, viszont a kardiot(ami segitene az allokepessegemen) azt nem csinalom meg. Voltam urologusnal aki azt mondta semmi bajom ott lent, voltam kardiologusnal, es semmi er vagy sziv problemam nincs. Viszont terhelesnel rosszul lettem es felment a vernyomasom meg a pulzusom. Azt mondta erre hogy rossz az allokepessegem, de ezen kivul semmi bajom. Azt meg hozzateszem hogy cigizek, de orvosok szerint mivel meg fiatal vagyok es az ereim rendben, ezert az miatt nem lehetseges. Meg annyi hogy amugy kivanom a baratnomet nagyon is, szoval nem lehet az miatt. A kerdesem az lenne hogy a rossz allokepesseg miatt lehet merevedesi zavarom? Ha javitok rajta akkor javulni fog? Nem mindig fordul elo, de mar egyre gyakrabban es olyankor erzem hogy felmegy a vernyomasom meg rosszul vagyok.

2019. ápr. 14. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább pszichés problémára tippelnék.
2019. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, a szex férfiaknál nagyon sok energiát vesz fel.Valóban kell hozzá fizikai álló képesség is .Nem a merevség elérése szokott gond lenni,hanem annak megtartása .

A férfiaknak több felé kell a figyelmüket megosztani,és ez cseppet sem egyszrű dolog .Csak egy picit ne úgy alakuljon a dolog ahogy elgondoltuk,ez elég ahhoz hogy megbukjon a mutatvány .Már pedig a szex a férfiakon múlik .

Nagyon fontos ,hogy az agy honnan kapja a szexuális ingereket .Neked a p...öd ingerlése nagyobb izgalmat jelent.

23 éves korban még a kondizás ne okozzon gondot.

Ennyi idős korban egész nap hordtam a vödrökben a betont,aztán este még sem volt gond .

Terhelésnél mindenkinek fel megy a vérnyomása,pulzusa,mert több oxigénre van szűksége az agynak,szervezetnek .

Na de hogy el is ájuljál,nem nagy erőnlétet vall.

2019. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, egy ket dolgot rosszul ertelmeztel, a kondizastol nem leszek rosszul, nem ajultam meg el, es azert annyira nem voltam rosszul hogy kb odaig jussak... Az allokepessegem mostanaban lett rossz, eddig semmi bajom nem volt, de ma mar ha a harmadikra felsetalok, mar erzem hogy nem okes valami. Hat akkor elkezdek cardiozni is, es utana nezek hogyan tudom fejleazteni az allokepessegem, es akkor talan javul a dolog.
2019. ápr. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!