Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom visszahúzni a bőrt...

Nem tudom visszahúzni a bőrt a makkomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma fürdés közben mostam a péniszemet, és mikor végeztem, húztam volna vissza a fitymám a makkomra, de nem tudom, ottmarad. Mit tudnék tenni? Nagyon ráparáztam

2019. ápr. 14. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Bekrémezed, hogy jobban csússzon, összeszorítod a fogad és visszahúzod a bőrt. Úgy kell, hogy közben a makkodat nyomod befele, úgy könnyebben visszacsúszik.

Sok sikert.

2019. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg menj el az urológiára. Ez nem ciki, ne félj! Ott szakszerű tanácsokkal látnak el, és segítenek is! Inkább ne kenj rá semmilyen krémet, nehogy véletlen allergiás legyél rá, és nagyobb legyen a baj. Érzékeny terület, nem érdemes kisérletezgetni vele.
2019. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Azt kell amit az első is mondott: összenyomni a makkot (hogy kimenjen belőle a vér) és előretolni a bőrt (esetleg úgy hogy kicsit hátrébb húzod először).


Sikerült amúgy?

2019. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta megoldódott. Semmiképp ne hagyd úgy, mert az nem jó neki.
2019. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!