Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Andrologiai vizsgálatra megyek. Mire számíthatok? Hormon vizsgálatot hogy vegeznek?

Hogy készüljek a vizsgálatra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Andrologiai, vizsgálat, hormon, hormonszint, ondó, vér, vérvétel, férfi, orvos, injekció

ápr. 14. 14:50  Privát üzenet  

A válaszok
Hormonokat a vérből néznek, ezen kívül lehet számítani egy alapos kikérdezésre, meg szeretné majd nézni a külső nemi szerveidet, rectális vizsgálatot is végezhet, spermamintát is szükség lehet leadni. Ezen kívül vannak még pl. erekciós vizsgálatok, herebiopszia stb. De erre valószínűleg az első alkalommal nem fog mind sor kerulni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 14. 16:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem. Ha alacsony a tesztoszteron szintem akkor kaphatok tesztoszteron injekciot?

# 2/4Időpont ápr. 14. 16:58 Privát üzenet
Ahhoz nagyon alacsonynak kell lenni.Az ilyen tesztoszteron pótlásnak van egy hátul ütője .Leállithatja a herék tesztoszteron termelését .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 14. 18:28 Privát üzenet
Csak alapos kivizsgálás után és csak akkor ha valóban az a gond.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 14. 20:50 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak novemberre kaptunk időpontot az andrológiai vizsgálatra. Elmennénk magánúton is, de a doki ragaszkodik a kórházi lelethez. Tudnátok mutatni egy kórházi és egy...
Július 16. án kaptam beutalót a párommal az andrológiai vizsgálatra, időpontot viszont csak okt.21. re. Jó-e még ez a beutalóm?
Andrológiai vizsgálatra a mintát feltétlenül a férfinek kell bevinni? Viheti esetleg a feleség is?
A páromat elküldték andrológiai vizsgálatra, és nem tudjuk, hogy hol tudjuk ezt elvégeztetni. Minden urulógus csinál ilyet? Sajnon nem pestre van bejelentve, akkor is elvégzik...
Andrológiai vizsgálatra a spermát lehet vinni is? Mik a feltételek? /mennyire legyen friss, miben szállitsam? . /
22. -én megyünk andrológiai vizsgálatra, akkor még ma lehetünk együtt apával ugye? 5 nap megtartóztatás kell jól tudom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!