Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafèk elszakadás müthető...

Fitymafèk elszakadás müthető ugyy hogy körülmetèlès ès fèkeltávolitás nèlkűl?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Heves szex közben elszakadt a fitymafèkem csak nem mertem mèg urologushoz menni .


Visszatudják csinálni ugy ahogy volt?

(Alapbol nem volt rövid a fèk)


Olvastam hogy kimüttik a fèket vagy eltávolitják a fitymát .


De van ezek nèlküli megoldás?


Visszavarras vagy valami?


Irjatok tapasztalatokat lègyszi


Illetve ha esetleg van ugy visszavarras hogy nem tavolitjak el a feket v a fitymát kèsöbb ha pènisznövesztöt kiprobálok ujra szakadna ?


2019. ápr. 15. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Körülmetélni nem fognak. De visszavarni nem tudják szerintem. Az utolsó kérdésre:valószínüleg igen, de nincs olyan, hogy hatásos pénisz növelő.
2019. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval körülmetèlèstöl ugye ne ijedjek meg?
2019. ápr. 15. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne, ha tényleg csak a fitymafékeddel van baj,akkor ahoz nem kell körül metélés.
2019. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fèket kiszedik vagy van olyan hogy gyárira visszacsinálják?
2019. ápr. 15. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy újra össze tudják varrni, de fogalmam sincs erről. De ne félj, ha megműtik a fékedet, az nem nagy kunszt. Nekem is megcsinálták, egy-két hét alatt nyoma sem volt, minden olyan volt, mint a régiben.

Ha a fitymád nem szűk, nem kell körülmetélés.

2019. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, ahogy mások is írták, a szakadt fitymafék orvoslásához nem kell körülmetélés. Más se nagyon van, legfeljebb azt lehet tenni, hogy rendezettebben vágják el / varrják be, mint ahogy elszakadt.


De jellemzően az van hogy begyógyul és többet legalább nem lesz vele gond.

2019. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mèg megkèrdeznèm azt hogy ez nem ma törtènt ès ha rossz helyre fort össze attol lehet szükület? Körülmetèltetni nem szeretnèm semmikèpp . egyèbkènt mennyibe kerül? Ès magán orvos vagy sima orvos jobb ? Tapasztalatokat lègyszives irjatok tartok az urologustól
2019. ápr. 20. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan előfordulhat, hogy szorosabbra varrják össze és kis gondot okoz. De ezt akkor már érezned kéne.
2019. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!