Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon görbe a péniszem,...

Nagyon görbe a péniszem, szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés
Lefelé görbül, igen erősen, illetve kissé bal oldalra húz. Utánaolvastam, van ez a peyronie kór, amikor igen erősen meggörbül a pénisz. Viszont pont itt gyakorin olvastam, egy korábbi hasonló kérdésénél ezt a választ: " A merev pénisz végigtapintásával érezhetjük, hogy a péniszgyök akár 8-10 cm-re is folytatódik a medence fenék irányában. Ezen a területen a pénisz három rugalmas szalaggal rögzül a medencéhez. Lehetőség van ennek a rejtett pénisz szakasznak az előbbre húzására" Nem tudom, hogy ez-e a peyronie kór, mindenesetre a leírásból én sokkal inkább ezt tapasztaltam magamon. Pontosan érzem én is a fenekem és a heréim közt azt a részt, hogy úgymond folytatódok a pénisz, vagy inkább ott kezdődik. Nem nagyon, de kiérződik. Vagy más is érzi ott? A peyronie kór meg inkább az, amikor maga a pénisz görbül meg így: [link] . Ráadásul nekem nem is felfelé jön, és nem úgy néz ki, mint ez hogy kb. mintha "el lenne törve", hanem úgy érzem "hátrébbról" görbül az egész. Nyilván nem ideális, de már hosszú évek óta ilyen, szóval hozzászoktam, kb. el is könyveltem magamban hogy viszonylag fiatalon impotens leszek a peyronie kór miatt, de akkor lehet, hogy ez mégsem az?

2019. ápr. 15. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy elélvezésnél nem spriccel általában a sperma, csak szimplán kijön. Ritkán spriccel.
2019. ápr. 15. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Rész igazságokról olvastál csak.Sajnos nagyon sok orvosi írást kell elolvasni,mert egyik sem teljes .

Minden ilyen irásban található valami új,amiről másik hasonlóban nem is találkozol.

Ettől impotens biztos nem leszel .

2019. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar és akadályoz a probléma, érdemes talán urológushoz fordulnod. Tudtommal műtéttel tudják ezt korrigálni.
2019. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak szimplán kifolyik a sperma és nem spriccel, az normális és biztos, hogy nincs köze a görbülethez.
2019. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ivesta válasza:

Valószínűleg túl feszes a frenulum, annak nézz utána.

Sőt vizsgáld meg

2019. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is erősen lefelé görbül és nekem se spriccel voltam dokinál szerinte nem kell vele foglalkozni ha nem okoz panaszt
2019. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a sperma kifolyásnak a görbüléshez közé de azért ha úgy érzed keress fel egy orvost! ❤️
2019. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!