Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem trollkodás. Normális hogy...

Nem trollkodás. Normális hogy nem áll fel a péniszem magátol?

Figyelt kérdés

20-as éveim vége felé járok és még szüz vagyok...Már retentően zavar hogy a péniszem szinte "halottnak" érzem.Mármint ha látok egy jó csajt maximum csak egy kicsit megduzzad...Ez normális dolog a kórral jár már?Tiniként néha akkor is "felállt" ha sétáltam az utcán...Kétségbe esésemben kiprobáltam egy gyengébb potencia növelöt akkor felállt magátol sokkal keményebb és vastagabb volt mint maszturbációnál de valahogy fura volt...Lehet azért ilyen ernyet mert már csak egy valódi"szexpartner" hozná lázba?

Tényleg nem trollkodás csak nem tudtam senkivel beszélni ilyen dolgokrol...



2019. ápr. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
neked nő kéne nem potencianövelő hidd el ha egy meztelen nedves nőhöz érnél egyből keményen állna
2019. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, mert még 40-50 éves korban is úgy kell állnia, mint a cövek. Valószínűleg egy igazi nő testközelségétől felállna. Ki kell próbálni.
2019. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok hogy pszichés gátak is vannak.Csak nagyon parázok a kudarctól.Voltam Urologusnál azt mondta rövid a fitymafék.Jelenleg úgy érzem hogy fizikailag képtelen lennék a sexre.Amikor bevettem a potencianövelöt akkor úgy voltam vele hogy "na most menne".Éreztem hogy rövid a fék megcsinálom a műtétet csak nehezen hiszem el hogy ilyen súlyosan visszafogná...Biztos csak bemagyarázom magamnak...
2019. ápr. 15. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipp, nem tényszerűen állítom, de lehet, hogy túl sokat maszturbálsz.

Esetleg próbáld ki, hogy 1-2 hétig nem vered ki. Nekem 10 nap után akkor is feláll, ha ráz a busz.

2019. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy dolog: Ha úgy érzed vannak pszichés gátjaid a rövid féktől, akkor szerintem érdemes megcsináltatni. Tapasztalatból mondom. Vannak pszichés gátak, amiket fizikai úton meg lehet oldani.
2019. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld meg a műtétet. Nekem is meg kellett még huszonkettő vagy hány évesen. Nem egy nagy cucc, csak utána kellemetlen (qva nehéz megtartóztatnod magad két hétig :P). Amit írsz, az nem normális. Nekem is hasonló van, de nekem van valami gyulladásom vagy valamim, amitől rohadtul fáj minden kiverés után.
2019. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!