Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó a hónaljba, baj lehet?

Csomó a hónaljba, baj lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem észre egy kis borsó méretű csomót a bal hónaljamban.

Nem fáj , nem piros . Komoly gond is lehet ? Tervezem az orvost de valószínű várok vele egy hetet hátha elmúlik , addig is informálódnék hátha valakinek volt már .


2019. ápr. 16. 11:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nyomásra talán picit faj , vagy inkább enyhén kellemetlen érzés
2019. ápr. 16. 11:40
 2/11 anonim válasza:
Nem kell megijedni, a nyirokcsomók könnyen megduzzadnak, pl. egy fertőző betegség esetén, de ha pár nap múlva is érzed még, mutasd meg a háziorvosodnak.
2019. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyirok csomót itt bármikor ki lehet tapogatni.Komolyabb vizsgálatnál ezt az orvos meg is teszi kiváncsiságból .
2019. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én a másik oldalon nem érzek semmit .
2019. ápr. 16. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomódat érzed. Normális.
2019. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamo77db ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, felkerestem a háziorvosomat, aki áttapintotta a területet és megnyugtatott, hogy ez csak egy szőrtüsző gyulladás a hónaljamban. Elég gyorsan el is múlt magától. De azért megnyugtató, hogy látta az orvos! Ha nagyon szorongsz miatta, fordulj orvoshoz te is.
2019. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat úgy gondoltam hogy ha ünnepek után is ekkora marad vagy nagyobb akkor elmegyek mindenképp . A szortuszo gyulladasnal nem pirosodna ki a bor vagy fájna ?
2019. ápr. 19. 13:53
 8/11 szamo77db ***** válasza:
Tompán fájt ha megnyomtam, de nem volt piros. Inkább úgy éreztem, mintha egy kis gömböt szorongatnék a hónaljamban.
2019. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt múlt el ? Köszönöm a válaszod amúgy
2019. ápr. 20. 12:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Viszont ma néztem , valamennyivel kisebb lett . Szóval talán nincs nagy probléma
2019. ápr. 20. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!