Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom könyebben elfogad...

Hogyan tudom könyebben elfogadni, hogy az átlaghoz képest erősebb testszőrrel rendelkezem?

Figyelt kérdés

NYilván a férfi szőrös, bár a dimenziója különböző lehet. Nehezen - sőt sehogy - nem tudom elfogadni, hogy ennyire szőrös vagyok és már a hátamon is megjelent.


20-30 felettiek: Ti hogyan fogadtátok el?


17 F


2019. ápr. 17. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztassad.
2019. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáltam. Másnapra a gyantázott felületen rengeteg apró piros pont jelent meg. Viszketéssel nem párosult, de a bőrpír és a piros pontok lehangolóak voltak. A bőrpír hamar elmúlt, a piros pontok 4-5 nap után...:(
2019. ápr. 17. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha pár nap után elmúlt a bőrpír, akkor végül is nem okozott végleges, vagy tartós egészségügyi problémát. Szerintem ha ennyire zavar, GYANTÁZTASD, mert rengeteg ki fog kopni és később még szinte meg is szűnhet, de nagyon megritkulhat. Én 15 éves korom körül - amikor elkezdett nőni ott a szőr - gyantáztattam a hónaljamat és alig volt utána, most is alig van (40 fölött vagyok)
2019. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeritned a nőknek nem ilyen a lába, mikor legyantázzák vagy epillálják minden hónapban? Megsúgom: de
2019. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni elfogadni. Ha most zavar, ez már így is marad. Velem is ez a helyzet, én is nagyon szőrös vagyok. F.
2019. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem a mellem szőrös, télen szőrvágóval rövidre várom, de ilyenkor már elkezdem gyantázni, ha megszokja a bőröd, nem fogja annyira irritálni. Tervezem a lézeres végleges szőreltávolítást, de ez egy hosszabb kezelés, ahogy olvastam, több alkalommal kell végzik el és nem is olcsó, de nekem megérné, mert jobban érezném magam.

Nekem olyan 19-20 évesen kezdett a mellem szőrös lenni.

2019. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyantázás előbb-utóbb végleges, a borotválás ideiglenes megoldás.
2019. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Neked ezt adta a sors, meg kell próbálnod elfogadni. Szerintem a dús szőrzet férfiasabb is, mint a szőrtelenített bőr.
2019. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden kommentet. Mennek a zöld mancsok.
2019. ápr. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!