Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Fitymaszükületem van?

Nyugalmi állapotban simán hatra tudom huzni a bőrt, merev állapotban is de akkor egy kis huzo erzes van szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fityma, fitymaszűkület

ápr. 21. 23:21  Privát üzenet  

A válaszok
nem lehet hogy rövid fitymafék inkább?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 21. 23:43 Privát üzenet

Hát, ha mereven is hátramegy a fitymád, akkor maximum csak egy nagyon jelentéktelen fitymaszűkületed lehet.

Ha azt látod, hogy a makk elkezd kissé lefelé bólintani, amikor teljesen-teljesen hátra van húzva a fityma, akkor a féked rövid.

Feltételezem, hogy a kis húzó érzés lehet gyulladástól is.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 22. 17:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintem enyhe fitymaszükületem van, ezt házi "tornáztatással" meg lehet oldani?
Herevisszerem van évek óta. Mit tegyek? Megtarthatom még a herémet? (Fitymaszűkületem/letapadásom is van) Részletesebben lent. (Vicceskedők mellőzzenek)
Fitymaszűkületem (is) van?
Fitymaszűkületem van?
Ha csak merevedéskor látszik a rövid fitymaféket/fitymaszükületem akkor az orvos, hogy állapitja meg, hogy egyáltalán melyik van, illetve mi a teendő?
Relatív fitymaszűkületem van vagyis merev állapotban nehéz felhúzni a bőrt. Mit csináljak vele?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!